V roce 2019 nás podporují: Brožovi / Julie Stranska / Edita Jindrová / Jarmila Pašková - příspěvek pro zvířátka / Stanislava Šedivá / Jana Šenbergerová - na čápy / Ivana Jirásková / Obec Tchořovice / Kateřina Böhmová – pro vaše zvířátka / Město Blatná / Anna Szlauerová / Město Sedlice / Judita Paukova - příspěvek na vylepšení pro zvířátka / Obec Oslov / Obec Skály / rodina Hladkých / Andrea Bílková / Tomáš Drábek - dar na provoz stanice / Hřebejkovi / Eva Brezikova / Hana Štočková / Michaela Šírová / Ladislav Triska / Martina Svobodová / Marcela Klimková – pro zvířátka / Denisa Mišianová / Brožovi / Miroslav Čermák / Obec Horosedly / Dobrovolný svazek obcí / Hana Barvikova - za potěšení sledování na internetu / Herbert Witt, Marita Witt / Kateřina Böhmová – pro vaše zvířátka / Radka Brahova / Jarmila Pašková / Miluše Mondeková / Rodina Hladkých / Magdalena Švábová / Michal Vladimir / Andrea Bílková / Jana, Brno - Opožděný K + M + B 2019 / František Domin – příspěvek do krmítek / Danuše Žejdlová – krmítko / Eva Brezikova / Hana Štočková / Michaela Šírová / RNDr. Tomas Bajer / Obec Myslín / Věra Jakobiová / Ladislav Tříska / Ludmila Cardová - Od Ludky pro zvířátka / Obec Vlastec / Obec Třešovice / Jaroslava Zehnalová, Olomouc / Alena Nováčková / Lenka Březovská / Brožovi / Obec Branice / Michal Závodský / Denisa Mišianová - příspěvek pro srnečky / Stanislava Kaloušová - na provoz kamery i pro zvířata / Bogucka Teresa Kinga / Lenka Bojdová - Šťastný a úspěšný nový rok! / Marie Hlubučková - Děkuji za PF a přeji vše nejlepší v novém roce. / Kateřina Böhmová – pro vaše zvířátka / Vláďa Říha, Písek / L.Baarabášová - dar / JUDr. Jan Mrázek - dar / Alena Cibulková / Jarmila Pašková - příspěvek pro zvířátka / Tomáš Macků - ať se daří / Obec Lom / rodina Hladkých / Obec Čejetice / Jana Rubnerová / Drahomíra Tousková / Michal Hrubec / Příjemné prožití svátků vánočních a do nového roku hodně zdraví, štěstí a pohody Jitka P. - Pečky / Bohuslava Knížková - na dobrou věc
*
*
17212722
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Moty
Pohodové Vánoce všem v Makově i \"Makováčkům\"/příznivcům Makova/ přeje Moty.:-) Už se těším na jaro a mláďátka.... :-);-)

[Odpovědět]
Pozorovatelka z jižní Moravy - Veronika
Krásné Vánoce všem v Makově i všem makovským příznivcům přeju a nesu nový Makováček z víkendového dění před makovskými kamerkami - odkaz na fotky je tady: :-)
https://makovacek.rajce.idnes.cz/Makovacek_z_23._22.12.2018_-_vikendovy_vanocni_special_a_prani/

[Odpovědět]
Lýdia
Všetkým priaznivcom, zamestnancom a zvieratkám, zo ZS Makov, prajem prežitie, krásnych vianočných sviatkov, plné pohody a lásky.

[Odpovědět]
Marie Praha
Pro Mariku moc dēkuji za odkaz PF je dojemné. Hezké Vánoce všem i zvířátkūm v Makovę :-)

[Odpovědět]
Verča
Všem v Makově přeji krásné pohodové Vánoce, v novém roce potřebné zdraví a jen vše dobré

[Odpovědět]
Barbara z Polski
Od wielu lat oglądam ten przekaz. Od kiedy dźwięk został wyłączony, brakuje mi głosów ptaków. Szkoda, że został wyłączony z transmisji. Ptaki to nie tylko wygląd. To także ich głosy (śpiew, łomot dziobem dzięcioła, czy łopot skrzydeł), które dla mnie są równie ważne, jak obraz. I od tego czasu zaglądam tu już znacznie rzadziej... Pozdrawiam wszystkich pracowników stanicy i miłośników ptaków.

[Odpovědět]
marika
@Marie Praha - PF sú vo fotobanke, už aj táto, ale nech sa páči aj tu: https://www.makov.cz/photos/pf-2019-3468.jpg
želám príjemnú nedeľu :)

@Katy: ďakujem za krásne video :-)

[Odpovědět]
nada
také přeji krásné vánoce všem v Makově i zvířátkům.:-)

[Odpovědět]
Marie Praha
Nemohl by se nękdo podęlit o PF fotem name KN pro ty kteří ho nedostali? Dekuji MK:-)

[Odpovědět]
OHU
I KDYŽ NEBYLA VYHLÁŠENA SOUTĚŽ, JE TO NÁDHERNÉ ČÍSLO. MĚJTE SE PRIMA A JEN TAK DÁL.

77777777 NÁVŠTĚVNÍKŮ-

TOPlist

[Odpovědět]
Libor Šejna
pěkné .-)
marika
VODŇAN: aktualizácia mapy - posledná lokalizácia 20.XII. o 18h - stále ostáva v oblasti :-), mikro album - na viac teraz nemám čas ;-) https://albumyrajce.rajce.idnes.cz/
želám príjemný nedeľný večer :)


[Odpovědět]
Jarka
Krasné a pohodové vánoce všem, ať nový rok přinese jen pohodu klid, zdravíčko jak těm, co se starají o naše milovaná zvířátka, tak zvířátkům.

[Odpovědět]
Julie
Krásné Vánoce přeji všem do Makova a vše nejlepší v celém příštím roce, hodně štěstí a zdraví Vám i všem zvířátkům.:-)

[Odpovědět]
Hana Plzen
Velké díky do Makova za krásnou PFku.Krásné vánoční svátky a v Novém roce vše nejlepší.Vám a všem zvířátkum hodně zdraví.

[Odpovědět]
Katy
Krásne pohodové Vianoce a šťastný Nový rok želám.
Prikladám niečo z lesíka a od jazierka v Makove a podobne.:-)
https://www.youtube.com/channel/UCzNQQWgLMDOV8M-EwtmmF5Q


[Odpovědět]
Anča Jihočeška
Přeji Krásné Vánoce všem v Makově, makovským příznivcům i zvířátkům a do Nového roku vše dobré ať se daří.:-)

[Odpovědět]
Lýdia
Som bola veľmi rada, že sa dala prepnúť kamerka, večer a v noci na Honzíka a Marušku. Prajem príjemný predvianočný čas všetkým.:-)

[Odpovědět]
marika
VODŇAN: cestopisný album hotový https://albumyrajce.rajce.idnes.cz/ (fotky sú v niektorých predošlých a je tam odkaz aj na jeden minuloročný s fotkami z tej oblasti)

[Odpovědět]
Pozorovatelka z jižní Moravy - Veronika
Zkusím ještě jednou odkaz na nový Makováček a přáníčko doplnit: :-)
https://makovacek.rajce.idnes.cz/Makovacek_z_20.12.2018_fotky_z_naseho_krmitka_PF_a_vanocni_prani/

[Odpovědět]
Pozorovatelka z jižní Moravy - Veronika
Zdravím Makov a makovské příznivce! :-)
Do Makova moc děkuju za další perfektní PF-ku do sbírky! V pořadí už sedmou. :-)
Přeju všem v Makově, i všem makovským příznivcům, klidné předvánoční dny, krásné Vánoce a jen to dobré v příštím roce! :-)
Chtěla jsem přidat odkaz na nový Makováček s dnešními fotkami z makovských kamerek a na vánoční přáníčko, ale když přidám odkaz, tak mi kniha návštěv nechce příspěvek nahrát a vyhodí upozornění, že text obsahuje odkaz a mám odkaz vymazat a pak teprve text odeslat... Tak nevím, kde se stala chyba...
Kdo se bude chtít na nový Makováček a přáníčko podívat, tak si zadejte do vyhledávače: rajče Makováček a on Vám odkaz na to vyskočí... ;-)

[Odpovědět]
Bohu
Milí Makovští,
díky za povedenou PF.
Po vánocích ji přiložím k dvaceti ostatním makovským PF a rozšířím sbírku.
Mějte se hezky a ať se daří.


[Odpovědět]
anka
Milí makovští, přátelé Makova i jeho obyvatelé z živočišné říše, přeji vám krásné a klidné vánoce a mnoho štěstí i zdraví v roce 2019!
http://url.googluj.cz/ohy

[Odpovědět]
Jana R
A stránky jsou opravdu moc pěkné a přehledné. Přeji všem krásné vánoce a hodně radosti, včetně makovských zvířátek.:-)

[Odpovědět]
Jana R
Dnes zaútočil krahujec na krmítko když tam byl dlask s vypaseným zvonkem. Dlask uletěl, ale zvonek to nestačil tak otevřel maximálně zobák a na fotu to vypadalo že ho drží krahujec v pařátech. Později se ale vypasený zvonek objevil znovu na krmítku teď už ale s nervóznějšími pohyby! Možná ten útok, který proběhl ve zlomku vteřiny přežil??? :-)Doufám že tam nejsou 2 takto vypasení zvonci. Jinak zvonci značně prořídli.Jsou pomalejší než ostatní ptáčci a proto bývají v ochranné skupině?

[Odpovědět]
marika
VODŇAN chybička - toto je správny obrázok (okrem 9.XII. chýbajú aj z 15. a 16.XII.)https://i.postimg.cc/59ZMhV1Z/V-sit.jpg

[Odpovědět]
Marie
Nádhera a krása! Právě dorazil dojemný symbol letošního makovského roku - ještě zabandážovaná nejmilejší Maruška s věrným Honzíkem na hnízdě. Díky moc, milí Makovští, za perfektní "PF-ku. Jsme všichni šťastni, že se vše u ní v dobré obrátilo.

[Odpovědět]
marika
VODŇAN: zatiaľ len situácia za uplynulých 10 dní - posledný údaj je z 18.XII. o 18h (9.XII. nie sú údaje)https://i.postimg.cc/sDLNZDQX/V-sit.jpg
- večer možno bude aj cestopis ;-)
želám príjemné popoludnie :-)

[Odpovědět]
Julie
Mockrát děkuji za krásnou PFku.

[Odpovědět]
FrantišekAKMNU
http://imgWorld.cz/s3/jEl5N4qNNf.gif

[Odpovědět]
vera
Krasny WEB, jsem rada ze existuji lide kteri obetuji vse pro zviratka.
Hezke svatky pro Makov!!!

[Odpovědět]