V roce 2019 nás podporují: Brožovi / Julie Stranska / Edita Jindrová / Jarmila Pašková - příspěvek pro zvířátka / Stanislava Šedivá / Jana Šenbergerová - na čápy / Ivana Jirásková / Obec Tchořovice / Kateřina Böhmová – pro vaše zvířátka / Město Blatná / Anna Szlauerová / Město Sedlice / Judita Paukova - příspěvek na vylepšení pro zvířátka / Obec Oslov / Obec Skály / rodina Hladkých / Andrea Bílková / Tomáš Drábek - dar na provoz stanice / Hřebejkovi / Eva Brezikova / Hana Štočková / Michaela Šírová / Ladislav Triska / Martina Svobodová / Marcela Klimková – pro zvířátka / Denisa Mišianová / Brožovi / Miroslav Čermák / Obec Horosedly / Dobrovolný svazek obcí / Hana Barvikova - za potěšení sledování na internetu / Herbert Witt, Marita Witt / Kateřina Böhmová – pro vaše zvířátka / Radka Brahova / Jarmila Pašková / Miluše Mondeková / Rodina Hladkých / Magdalena Švábová / Michal Vladimir / Andrea Bílková / Jana, Brno - Opožděný K + M + B 2019 / František Domin – příspěvek do krmítek / Danuše Žejdlová – krmítko / Eva Brezikova / Hana Štočková / Michaela Šírová / RNDr. Tomas Bajer / Obec Myslín / Věra Jakobiová / Ladislav Tříska / Ludmila Cardová - Od Ludky pro zvířátka / Obec Vlastec / Obec Třešovice / Jaroslava Zehnalová, Olomouc / Alena Nováčková / Lenka Březovská / Brožovi / Obec Branice / Michal Závodský / Denisa Mišianová - příspěvek pro srnečky / Stanislava Kaloušová - na provoz kamery i pro zvířata / Bogucka Teresa Kinga / Lenka Bojdová - Šťastný a úspěšný nový rok! / Marie Hlubučková - Děkuji za PF a přeji vše nejlepší v novém roce. / Kateřina Böhmová – pro vaše zvířátka / Vláďa Říha, Písek / L.Baarabášová - dar / JUDr. Jan Mrázek - dar / Alena Cibulková / Jarmila Pašková - příspěvek pro zvířátka / Tomáš Macků - ať se daří / Obec Lom / rodina Hladkých / Obec Čejetice / Jana Rubnerová / Drahomíra Tousková / Michal Hrubec / Příjemné prožití svátků vánočních a do nového roku hodně zdraví, štěstí a pohody Jitka P. - Pečky / Bohuslava Knížková - na dobrou věc
*
*
191413216
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Pozorovatelka z jižní Moravy - Veronika
Šťastný nový rok plný zdraví a spokojenosti všem v Makově i všem makovským příznivcům přeju a nesu nový Makováček, ve kterém uvidíte, jak zvířátka v Makově strávila poslední den roku 2018, silvestrovskou noc a taky první den roku 2019 - odkaz na fotky je tady: :-)
https://makovacek.rajce.idnes.cz/Makovacek_z_31.12.2018_a_1.1.2019_-_Silvestr_a_Novy_rok_v_Makove_PF_2019/

[Odpovědět]
marika
VODŇAN: prišli aj aktuálne údaje - prelom rokov strávil náš bocian v tom istom regióne s malým posunom na východ :-) https://i.postimg.cc/L6rMrYJJ/V-sit-2.jpg

Želám šťastlivý nový rok v dobrom zdraví a s dostatkom toho, čo je pre vás dôležité :-)

[Odpovědět]
Jana R
Přeji všem úspěšný, šťastný a pohodový rok 2019. Všem zvířátkům pak přeji příjemný pobyt v makovském Ráji a skvělou kondici. Pohled na zraněnou Marušku na PF je dojemný a mám ohromnou radost když teď už dokonce občas i poletuje. A poděkování patří i Verunce za Makováčky i novoroční přáníčko v tom posledním!

[Odpovědět]
Helena
Přeji Všem hodně zdraví a Makovským hodně úspěchů v jejich smysluplném počínání.
:-)

[Odpovědět]
marika
VODŇAN: som zvedavá, či najbližšie lokalizáie už budú z cesty do Sudánu ;-) - teraz len mapka, viac až zajtra https://i.postimg.cc/4y45PWfc/V-sit.jpg
želám príjemný posledný deň v roku a šťastlivé vykročenie do toho nového :-)

[Odpovědět]
Lýdia
Do ZS Makov a všetkým priaznivcom Makova, prajem krásneho Silvestra a v novom roku 2019 veľmi veľa zdravia a šťastia. PF. 2019.;-)

[Odpovědět]
konvalinka
Všem v Makově posílám velké poděkování za jejich práci a přeji šťastný rok 2019♥

[Odpovědět]
JG
Veroniko, díky za nádherné Makováčky, je to pohlazení na duši. Vám i všem makovským lidem i zvířátkům přeji do nového roku jen samé krásné chvíle, zdraví a štěstí! PF 2019

[Odpovědět]
František
http://imgWorld.cz/s3/pM8SYf6NgG.gif

[Odpovědět]
Březíková Eva
Přeji všem malým a velkým z Makova hodně zdraví, štěstí a spokojenost v roce 2019. Děkuji za všechnu záslužnou práci pro zviřátka.

[Odpovědět]
Pozorovatelka z jižní Moravy - Veronika
Pěkný poslední den letošního roku a do roku nového hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojených dnů všem v Makově i všem makovským příznivcům přeju a přináším nový Makováček s fotkami z posledního letošního víkendu před makovskými kamerkami - odkaz je tady: :-)
https://makovacek.rajce.idnes.cz/Makovacek_z_29.12._a_30.12.2018_-_posledni_vikend_roku_2018_PF_2019/


[Odpovědět]
Hanina
Dobrý den, všem vám, kteří se staráte o nemocná a hendikepovaná zvířátka přeju míň práce a starostí a více radosti. Jen se ptám, jak vaše zvířátka snáší silvestrovskou noc? Děláte nějaká opatření? Já už léta trávím půlnoc se svými mazlíky v koupelně. Tak hodně štěstí, zdraví a spokojenosti do nového roku přeje Hanina

[Odpovědět]
Libor Šejna
Dobrý den, ono není moc co dělat, zvířata to samozřejmě snáší špatně a většinou noc zůstávají vzadu v lesíku. Osobně bych ohňostroje a podobné blbosti okamžitě zrušil..
EM
Nevím, ale u nás na pravé straně řeky v takové mírné zátočině, mimo hlavní spád toku řeky je vyšší docela husté rákosí, či co to je a tam asi mívají takové své soukromí či útočiště. Dtto na rybnících, kde je dokonce možné, má-li člověk kliku, je vidět zrána odtamtud vyplouvat.Proto se ptám. Dík

[Odpovědět]
Libor Šejna
Labutě se mohou schovat v lesíku, před větrem za voliérami, ale jsou z přírody zvyklé na mnohem horší podmínky. Na rybnících nocují na ledu a větru a nijak jim to nevadí.
EM
jen tak dotaz - mají li Barunkovic taky nějaké hnízdečko - útočiště při nepohodě? Díky:-(

[Odpovědět]
Libor Šejna
a jakpak by to asi mělo vypadat, co myslíte, že mají třeba v přírodě?
jirka
PF 2019
https://www.youtube.com/channel/UCdUnqH2O5qQQeCNedyKVFQw/videos?disable_polymer=1
:-)

[Odpovědět]
Libor Šejna
děkuji, mooc pěkné .-)
Verča
Moc děkuji Jirkovi za videa a Marice za cestopisy s fotkami z Vodňanova zimoviště. Je bezvadné vědět, že je v pořádku a jako bonus i vidět místa, kde se pohybuje. Příjemné zbývající dny roku 2018.


[Odpovědět]
Pozorovatelka z jižní Moravy - Veronika
Pěkný poslední víkend tohoto roku všem v Makově i všem makovským příznivcům přeju a nesu nový Makováček s fotkami z pátečního a čtvrtečního rušného dění u makovského krmítka i jezírka - odkaz je tady: :-)
https://makovacek.rajce.idnes.cz/Makovacek_z_27.12._a_28.12.2018_-_prehlidka_u_krmitka_i_jezirka/

[Odpovědět]
Libor Šejna
Třeba se jednou dočkám, že ta vaše náádherná dílka vyjdou knižně, pak si jako první půjdu pro podpis .-)

Děkuji, jako vždy a stále - smekám!
Radka B.
Děkuji paní Veronice za fantastické Makováčky a všem v Makově za skvělou péčí o zvířátka. Přeji všem hodně sil a dobré nálady do příštího roku!

[Odpovědět]
ivan
Ranajky ORLA SKALNEHO http://www.kukaj.sk/projekt/170-velka-fatra-iii[Odpovědět]
marika
VODŇAN: cestopisný album - aj s fotkami od jazera Fitri z týchto dní :-) https://www.rajce.net/a15749111
dobrú noc alebo dobré ráno želám :-)

[Odpovědět]
Pozorovatelka z jižní Moravy - Veronika
Všechny pěkně zdravím a nesu nový Makováček ze svátečních vánočních dnů před makovskými kamerkami - odkaz na fotky je tady: :-)
https://makovacek.rajce.idnes.cz/Makovacek_z_26._25.12.2018_-_svatecni_vanocni_special/
Pohodový zbytek roku všem přeju! :-)

[Odpovědět]
marika
VODŇAN: k Jirkovmu videu pridávam aktuálny itinerár (stále ostáva v Čade, na juh od Ati - hl. mesta regiónu Batha) https://i.postimg.cc/ZRRNs0Kg/2018-12-25-V.jpg
želám príjemné sviatočné dni :-)

[Odpovědět]
Lýdia
Díky Jirka, za pekné video o pôsobení Vodňanka v Afrike, nech sa nám len drží, je to borec. Prajem pokojné vianočné sviatky.:-)

[Odpovědět]
libor, makov
Díky všem za moc hezká přání, vyřídím to všem na Makově .-)

[Odpovědět]
jirka
To je aktuální trasa cesty Vodňana ;-)

[Odpovědět]
jirka
https://www.youtube.com/watch?v=AkgcKakXxp4

:-):-):-)

[Odpovědět]
Eva Březíková
Milí přátelé Makovští.
Děkuji Vám za Vaši smysluplnou práci a přeji Vám pohodové Vánoce a co nejméně pacientů:-):-)Těším se zase k Vám na návštěvu.;-)

[Odpovědět]
Pozorovatelka z jižní Moravy - Veronika
Štědrý den je takřka za námi, ale je tu ještě jeden štědrovečerní dáreček - nový Makováček ze Štědrého dne před makovskými kamerkami - odkaz na fotky je tady: :-)
https://makovacek.rajce.idnes.cz/Makovacek_z_24.12.2018_-_stedrovecerni_nadilka/
Pohodové vánoční dny všem přeju! :-)

[Odpovědět]
Alena Sz
Veselé vánoce všem do Makova a Veronice za Makováčky, díky za to, že jste. Ať se daří!

[Odpovědět]
carodejkadada
Milý Makove a všichni v něm, přeji krásné vánoce v pohodě a klidu, žádná zraněná zvířátka a výjezdy. ♥♥♥ A děkuji za kamerky, hodně mi pomáhají. ♥
https://carodejkadada.rajce.idnes.cz/2018_Vanoce/#Beznzvu.jpg

[Odpovědět]